Австралійське пиво, всі види та марки австралійського пива

Австралійське пиво, всі види та марки австралійського пива

0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


4 Pines Brewing Down Under IPA beer
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


4 Pines Brewing Indian Summer Ale beer
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


4 Pines Brewing Stout beer

Пиво - традиційний напій Австралії. Як, коли і з чого все почалося? Спробуємо розібратись в цій статті.
Незважаючи на свою дорожнечу, алкоголь займає досить почесне місце в соціальному житті австралійців. Всі знайомі з концепцією Drive Through в закладах, типу McDonalds? В Австралії пішли далі і цей концепт використовується в магазинах, які торгують різноманітним алкоголем. Тут можна затаритися градусами для своєї вечірки навіть не виходячи з авто!

Неймовірно багата історія пивоваріння Австралії бере початок британській колонізації в 1770 році, коли капітан Джеймс Кук висадив екіпаж корабля HMS Endeavour на австралійській землі. Капітан Кук та його екіпаж використовували пиво для збереження питної води та захисту від цинги. Але пиво пили лише моряки і свою популярність цей алкогольний напій здобув лише згодом на початку 18 століття.

До пива, головним напоєм Австралії був ром. Напій був настільки популярний у британській колонії, що довгий час вважався напівофіційною валютою. Необмежене споживання рому людьми з усіх верств населення, у тому числі дітей, спричинило пияцтво. Це стало серйозною проблемою, та уряд, бажаючи зменшити споживання алкоголю, почав просувати пиво як здоровішу, безпечнішу альтернативу рому.

Перший пивовар і паб

Джон Бостон, колишній засуджений, виготовив перше австралійське пиво з кукурудзи, колишній каторжник, став першим офіційним пивоваром Австралії. Інший засуджений, Джеймс Ларра, відкрив в Австралії перший легальний паб - Мейсон Армз у 1796 році.

Ель чи Лагер?

Мало хто знає, але ель був єдиним сортом пива, яке варили в Австралії. Сьогодні в австралійській пивній індустрії домінують лагери, і наш сайт не є виключенням, демонструючи це, проте довгий час на п’ятому континенті існував лише ірландський та англійський елі.

Ще одне важливе історичне рішення, яке вплинуло на розвиток австралійсього пивоваріння – Закон про пиво та акциз, який був введений у 1901 році. Він заборонив виготовляти домашнє пиво, та багато пивоварень було закрито, а їх ексклюзивні рецептури були втрачені назавжди. Акт змусив консолідуватися інші пивоварні, великі пивоварні купували менші.

Пивоварна промисловість Австралії зростала, народивши деякі багаторічні пивоварні, про які ми вже всі знаємо - пивоварна Coopers в 1862 році, пивоварня Carlton в 1864 році, і пивоварня Fosters у 1887 році. Пивоварня Fosters першою випустила австралійський лагер, а також використовувала холодильну техніку.

Поціновувачі австралійського пива завжди стикаються з проблемою дороговизни цього пінного напою. Австралійці платять четвертий за розміром податок на пиво у світі. Більш того, в будній день податок на пиво більше, ніж у вихідні.

Як максимально автентично пити австралійське пиво? Пиво в австралії п’ють холодним. Чим холодніше – тим краще. Австралійці п’ють пиво з маленьких стаканчиків, щоб воно не встигло зігрітись, поки його тримають в руках. «Тінні»(банка пива) та «стаббі»(маленька бутилочка 370мл).

Австралійці мало чим відрізняються від європейців та їдять традиційно багато чіпсів, зокрема Lays. Якщо говорити про щось виключно австралійське, то це Vegemite – дуже густа паста чорного кольору. Тобто якщо дійсно хочеться всього австралійського – відкривайте google та починайте шукати. Знайти її в продажі не так вже й легко, але воно того варте.

Пасту намазують на хліб або крекери, на смак вона нагадує яловичий бульйон, дуже солона та трошки гіркувата.
Але якщо знайти цю пасту вже занадто складно, а пити австралійське пиво як австралієць дуже хочеться, то є простіше рішення – смажені сосиски. Жоден австралієць не може уявити свого життя без барбекю з сосисками та пивом.

А яке австралійське пиво вже спробували ви? На нашому сайті ви можете знайти пиво, яке вже пили, та проголосувати, сподобалось воно вам, чи ні, а також знайти нові смаки напою, котрий не залишить нікого байдужим.