Індонезійське пиво, всі види та марки індонезійського пива

Індонезійське пиво, всі види та марки індонезійського пива

0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Балі Хай Драфт Бір / Bali Hai Draft Beer ж / б (0,5 л.) beer
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Балі Хай Преміум / Bali Hai Premium ж / б (0,33 л.) beer
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Bintang Pilsener beer

Особливості індонезійського пива.

Індонезія це країна в котрій велика частка населення по віросповіданню є мусульманами. Тому тут дуже строге законодавство яке обмежує споживання алкогольних напоїв. Адже як звісно в ісламі дія заборона на вживання міцних напоїв. У малих містах Індонезії неможливо знайти імпортований алкоголь. Що стосується великих міст, а також столиці країні Джакарти то тут можливо купити спиртні напої в особливих магазинах якщо у вас є дипломатичний паспорт. З іншого боку в ресторанах та кафе продаж алкогольних напоїв незаборонена.

При цьому Індонезія не соромиться самостійно виробляти міцні,а також слабоалкогольні напої. Так наприклад в Індонезії сьогодні відробляють три сорту пива, котрі дуже популярні в інших країнах де не діють таки стоги правила поведінки. Крим того місцеве пиво із задоволенням споживають туристи котрих в цій країні завжди дуже багато.

Яке пиво виробляє Індонезія

Пиво яке вироблять місцеві виробники по своїм якостям не поступається популярним мировим брендам. В країні діє декілька підприємств котрі працюють за допомоги найкращих європейських технологій. Це позволяє робити насправді якісний продукт котрий користується попитом не тільки на місцевому, а також на ринках других країн регіону. Індонезійські сорти пива відрізняються дуже приємнім смаком і ароматом.

Слід зазначити що в останні роки все більше громадян Індонезії порушають табу і також с задоволенням споживають пиво. Так в Джакарті сьогодні відкрито дуже багато барів. В яки ходять не тільки іноземці, а також і місцеві. В таких закладах можна спокійно купити пиво і більш міцні напої.

Що робить пиво таким популярним напоям в різних країнах

Корисно лі вживати пиво спор на цю тему уже багато років іде між прихильниками та противниками цього хмільного напою. З цей час було проведено безліч досліджень, авторитетними експертами. Більша частина таких досліджень демонструє що пиво в розумних дозах корисно для людей. Розглянемо яку користь приносить пиво споживачам.

1. Дослідження показують що люди котрі регулярно вживають пиво менш схильні до сердечно-судинних захворювань. Так зовсім недавно американський дослідницький центр провив опитування серед пацієнтів клінік. Згідно висновкам цього опитування з’ясувалось що люди котрі п’ють регулярно пиво мають набагато меньки шанси захворіти на інфаркт чи інсульт.

2. Пиво позволяє контролювати вагу тіла.

3. Вживання пива також е дуже якісним засобом профілактики сечокам’яних захворювань. Дослідження на цю тему було проведено американським науковим центром. В ходе нуго було доказано що невелика доза пива якщо ії приймати регулярно дозволяє знизити ризик утворення каміння в нирках.

4. Пиво в невеликих дозах також є ефективнім засобом протидії розвитку онкологічних захворювань. Такий висновок змогли зробити японські вчені яки провели багато досліджень використовуючи хмільний напої.

5. Всупереч думки яка склалася у противників пива цей напої має в свої ому складі дуже багато поживних речовин які корисно впливають на організм людей. По цьому показнику пиво не програє плодовим сокам. Крім того пиво містить дуже мало калорій. Так наприклад в стакані апельсинового соку калорій більш, ніж в такому же об’ємі пива. Ще в хмільному напої дуже багато корисних елементів таких як: цинк, мідь, залізо, фосфор, магій, калій. Все це робить пиво дуже корисним для багатьох людей.
Таким чином де б ви не були Індонезії чи дома пиво в розумних межах це зовсім непогано. Тим більш сам процес споживання напоїв позволяє весело провести час с друзями за мирною і веселою бесідою.