Пиво по країнам. Марки пива кожної країни

Argentina
Argentina 3
Armenia
Armenia 12
Australia
Australia 3
Austria
Austria 19
Barbados
Barbados 1
Belarus
Belarus 6
Belgium
Belgium 617
Canada
Canada 46
China
China 11
Crimea
Crimea 17
Czech Republic
Czech Republic 171
Denmark
Denmark 164
England
England 316
Ethiopia
Ethiopia 1
Finland
Finland 11
France
France 31
Georgia
Georgia 6
Germany
Germany 662
Greece
Greece 1
Indonesia
Indonesia 3
Ireland
Ireland 24
Italy
Italy 58
Jamaican
Jamaican 3
Japan
Japan 11
Lebanon
Lebanon 1
Lithuania
Lithuania 44
Luxembourg
Luxembourg 2
Mexico
Mexico 13
Monaco
Monaco 3
Netherlands
Netherlands 85
New Zealand
New Zealand 4
Norway
Norway 29
Poland
Poland 21
Russia
Russia 551
Scotland
Scotland 137
Serbia
Serbia 24
Singapore
Singapore 3
South Korea
South Korea 8
Spain
Spain 16
Sweden
Sweden 30
Switzerland
Switzerland 6
Taiwan
Taiwan 8
Thailand
Thailand 6
Ukraine
Ukraine 245
USA
USA 7639
Vietnam
Vietnam 8
Пиво по країнам. Марки пива кожної країни

Пиво – напій, який відомий всьому світу із сивої давнини. У всіх країнах світу є величезна кількість поціновувачів пива. Звісно, що в деяких країнах пиво більш популярне, в деяких менш, але велична кількість людей всього світу полюбляє проводити свій вільний час за келихом смачного холодного пива. Наприклад, у Німеччині, пиво споживає понад 95% чоловічого населення країни, не дивно, що тут продаж та споживання цього напою цілий культ. Не дивно, що найбільш значущий фестиваль, що присвячений пиву – Octoberfest, відбувається саме в Німеччині, подібні свята заполонили провідні країни Європи.

Заради справедливості варто зазначити, що, наприклад, в Греції пиво не дуже люблять місцеві жителі, адже в їх країні весь алкоголь заміняє вино; проте навіть там продають та споживають пиво великими кількостями, що правда ж роблять це в основному туристи.

Історія приготування п’янкого напою на основі солоду ячменю сягає в сиву давнину, адже пиво виробляли в багатьох цивілізаціях, що існували до нашої ери! Цікаво, що технологія бродіння не сильно змінилася з того часу, проте смак пива та його якість значно змінилися.

Наш інтернет-ресурс це своєрідна площадка, де зібрані всі марки пива в зручному каталогу по країнам-виробникам. Завдяки зручному функціоналу користувач зможе відразу отримувати потрібну йому інформацію за якою він сюди прийшов, а не вникати як тут що працює. Зробивши клік по національному прапору країни користувач відразу переходить на сторінку, де його чекає загальна інформація про історію пивоваріння цієї крани та про те, що відбувається на ринку пива сьогодні.

Відразу користувач має можливість переглянути зображення всіх марок пива та одним кліком перейти на саме на те пиво, яке вподобав та отримати більш детальну інформацію про продукт від редакторської колегії сайту. Під кожною маркою пива є інструменти для того, щоб висловити свою думку в коментарях або ж поставити вашу оцінку кожному виду пива конкретного бренду.

Отож, не зволікайте, а проходьте швидку реєстрацію на нашому порталі та отримайте доступ до всіх можливостей. Адже нам важлива ваша думка, і користувачам нашого ресурсу це допоможе обирати пиво на свій смак. Кожен користувач нашого ресурсу отримає величезну кількість корисної інформації про хмільні напої торгових марок, як відомих на весь світ, репутація яких дозволяє завищувати ціну; так і брендів, які тільки-тільки починають виходити на ринок.

Над сайтом постійно ведуться роботи, щодо вдосконалення його технічної частини, щоб зробити пошук інформації про потрібне вам пиво ще швидшим та зручнішим, а також більш комфортним спілкування користувачів.
Після того, як перелік країн завершиться на користувачів очікує пивна карта від нашого ресурсу, адже любителям пива точно буде цікаво подивися, яке саме пиво популярне в якій країні.

Окрім порталу запрошуємо вас долучатися до наших акаунтів у соціальних мережах. Нам важлива думка кожного відвідувача, саме тому ви в будь-який час можете зв’язатися з адміністраторами сайту і ми із задоволенням вислухаємо всі ваші зауваження, питання та побажання з приводу роботи порталу. Якщо на сайті якась функція перестала працювати відразу пишіть і наша команда програмістів в найкоротші терміни її виправить.

Інформацію про бренди, що виробляють пиво та їх продукцію постійно оновлюємо, адже цей ринок дуже швидко поповнюється не тільки видами пива, а й брендами, що їх виробляють. Якщо ви знаєте хороші сорти пива, яких не має на сайті, то неодмінно розкажіть про це нам і невдовзі наші користувачі побачать їх на нашому ресурсі.