Час виведення пива з організму

02, May 2020

Пиво улюблений напій більшості людей. Але у пива, разом з усіма його відмінними якостями і один вагомий недолік особливий запах з рота, який з'являється вже через пару хвилин і тримається тривалий час. Через це водити машину після того, як буде випита хоча б пляшка пива, не рекомендується. Справа тут не в сп'янінні, яке від однієї пляшки зовсім непомітно. Служитель поліції моментально його понюхати, а покарання за керування транспортом у нетверезому стані дуже суворе. Ми розповімо, скільки вивітрюється пиво і через який час можна сідати за кермо після вживання пінного напою.

Після одного ковтка пива за кермо сідати не можна. Тому навіть символічний тост на честь торжества необхідно піднімати виключно безалкогольними напоями. Але, якщо ви вирішили відтягнутися і добре провести час, потрібно знати, через скільки часу можна їхати в авто і скільки вивітрюється пиво:

1 пляшка (0,5 л). 6 годин мінімум потрібно почекати. Якщо ви себе відчуваєте абсолютно тверезим, то не варто обманюватися в крові міститься алкоголь, що неодмінно покаже алкотестер.

1 літр пива. На весь наступний день ви стаєте пасажиром. Час виведення алкоголю з крові після вживання літра пива дорівнює 15 годинам.

Якщо випили більше то забудьте про управління машиною на 24 години.

Почитати