База даних всього існуючого пива

11080 st.
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Tommyknocker Pick Axe Pale
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Tommyknocker Palisade Peachwood Cream Ale
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Tommyknocker Maple Nut Brown Ale
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Tommyknocker Jack Whacker White
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Tommyknocker Imperial Nut Brown Ale
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Tommyknocker Green Chile Lager
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Tommyknocker Drift Blonde Ale
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Tommyknocker Cocoa Porter
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Tommyknocker Cherrywood Sour Brown Ale
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Tommyknocker Blood Orange IPA
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Tocayo Hominy White Ale
0.0
(оцінило 0) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.


Toats Gone Wild

Всі марки і різновиди пива світу

Небагато людей замислюються про це, але є така професія як пивний сомельє. Це людина, посада якої передбачає навички бездоганно орієнтуватися в величезній кількості різновидів пива, знати всі можливі марки напою, кращі пивоварні, а також чим одне відрізняється від іншого. За життя така людина може спробувати сотні, а то й тисячі сортів, запам’ятати, і виділити для себе найякісніше і смачне.

На жаль, не кожен українець має таку можливість, а тому, найчастіше, обирає пиво просто з того, яке є на прилавку в магазині навмання. Такий вчинок не завжди закінчується позитивно, і повернувшись додому після тяжкого робочого тижня, або зібравшись веселою компанією друзів, і хильнувши кілька келихів розумієш, що не отримав задоволення, на яке розраховував.
Деякі наші співвітчизники навіть не замислюються про те, що можна обрати кращий напій витративши на це лише кілька хвилин.

Саме для того, щоб зробити правильний вибір наші співробітники зробили самий повний список напоїв. Ми зібрали всі бренди пива і всі види пива в одному місці. Просто зайшовши в розділ «Все існуюче пиво» ви зможете знайти всі марки пива світу, які тільки існують.

На даний момент на сайті можна знайти більше 3 000 різновидів, і це зовсім не межа. Наші співробітники постійно працюють над поповненням інформації, доповнюючи перелік новинками.

Пиво із національним характером

Кажуть що у кожної країни свій настрій, темперамент, і смак пива. І справді, історично склалося так, що незважаючи на схожий рецепт, пиво в різних країнах справді відрізняються на смак. Обираючи напій звертайте увагу на країну-виробника. Всі марки пива містять цю інформацію в описі, ви легко можете її знайти і ознайомитися.

Серед переліку ви можете знайти як пиво, виготовлене закордоном, так і українські аналоги. Звертайте увагу і на особливості країни. Англійці та ірландці полюбляють насичені портери, німці віддають перевагу класичним вайсам, а чехи – світле ячмінне пиво.

Якщо ж ви хотіли б спробувати щось нове, то все одно не забувайте про класичні пивоварні. Найпопулярніші постійно модернізуються, оновлюють асортимент, намагаються йти в ногу з часом. Тому часто навіть серед класичних представників можна знайти цікаві новинки.

Справжнє українське пиво

Україна завжди славилася своїми алкогольними напоями, і пивом в тому числі. Козаки на січі постійно варили і споживали цей слабоалкогольний напій бо вірили, що він надає сміливості, сили і вправності.

У часи радянського союзу пивоваріння було підігнане під стандарти, і продавалось лише кілька видів. З відновленням державної незалежності почали відновлюватися й броварні та пивоварні, які виготовляли продукцію за власними рецептами, роблячи напій особливим.

На даний момент майже кожний регіон країни може похвалитися власним різновидом смачного і унікального пива.
У переліку ви легко знайдете всі марки пива в Україні, дізнаєтесь про їх особливості і смакові якості. Смакуючи «рідний» напій ви зможете пишатися своєю країною, яка зберегла давні традиції пивоваріння, яка успішно використовується і до сьогодні.
А ще більшу гордість викликає те, що напій зварений із суто української сировини, і розлито в Україні.

Сорти пива

Ніхто не знає напевно, скільки сортів пива існує. Відомо лише одне – їх дуже багато. Серед розмаїття кожен гурман може обрати те, що йому до вподоби. Для того щоб розібратися в інформації краще пропоную ознайомитися з короткою довідкою про найбільш розповсюджені сорти.

1. Світле пиво – одне із найбільш розповсюджених і вживаних в Україні сортів. Виготовляється воно за допомогою природнього бродіння солодової сировини. Його виготовляють на основі обсмаженого солода, який і надає напою приємного світло-золотистого кольору. Якісний напій не повинен мати осаду, а колір має бути однаковий.

За легендою його почали виробляти ще у часи неоліту. Тоді зернові вирощували не для випікання хліба, а саме для виготовлення напою.
Світле пиво і зараз полюбляють наші співвітчизники за м’який смак, і приємні алкогольні нотки в загальній композиції.

2. Темне пиво – це алкогольний напій, який виготовляють з ячмінного солоду, хмелю і води. Головна його відмінність від світлого пива – використання карамельного солоду. Саме він надає напою приємного, глибокого кольору і особливого карамельного присмаку.

Ще одна родзинка цього виду – трохи гіркуватий присмак, і виражений запах.
Вважається, що темне пиво більш міцне, а тому його часто оминають. Але це зовсім не так. Ті, хто хоч трохи розуміється на тому, як виготовляється напій знають, що міцність напою залежить від кількості солоду, який був використаний, а не від кольору.
Тому якщо ви полюбляєте більш насичений, глибокий смак, темне пиво підійде вам ідеально. Серед новинок можна знайти напій із додаванням фруктових ноток або спецій. Таке новаторство робить його схожим і на ель, і навіть на глінтвейн.

3. Живе пиво – це не фільтроване і не пастеризоване пиво, яке виготовляється лише із використанням природних матеріалів, без жодної хімії. Такий продукт має дуже обмежений термін придатності, бо не містить консервантів та інших речовин для продовження строку.

Зараз живе пиво знаходиться на піку популярності. Нерідко можна побачити навіть спеціалізовані ятки. Але такий напій, як і інші, смакуватимуть не всім. Але, одно значити, спробувати варто!

Продивившись всі сорти пива, і знаючи базову інформацію ви з легкістю зможете зробити правильний і вдалий вибір.

Ідеальне споживання пива

Але, не тільки марка, різновид і рівень алкоголю може впливати на емоції, які викличе споживання. Є кілька правил, які допоможуть отримати максимальне задоволення:

  • Оберіть правильний посуд. Віками було створено і випробувано багато різних видів посуду для того, щоб споживати пиво. Найкращий варіант – скляний бокал, трохи звужений до верху. Так напій менше видихається, і довше зберігає неповторний аромат. Оптимальний об’єм – 300 або 500 мл.
  • Температура. Найкраще споживати напій охолодженим. Для того, щоб довше зберігати прохолоду бокал теж на деякий час поміщається у холодильник.
  • Закуски. Значно цікавіше пити пиво із різними смаколиками, які підкреслюють оригінальний смак. Тут все залежить від смакових вподобань. Вважається що до пива пасує сир різних сортів, креветки або інші морепродукти, риба у всіх її варіаціях.

Дуже популярні сухарики, снеки та чіпси, кукурудзяні закуски, та інше. На жаль, їх сміливо можна назвати харчовим сміттям, але це не заважає таким легким закускам очолювати топ закусок до пива.
Не останнє місце займають і м’ясні представники: сушене і в’ялене м’ясо, гострі запечені, або копчені крильця, або сосиски.
Вибрати із цього всього розмаїття важко, але це також дає можливість кожного разу обирати щось нове.

Якщо ж ви плануєте розваги заздалегідь, і в найближчому майбутньому буде велика вечірка, то потурбуйтеся і про те, щоб вибрати алкогольні напої.
Переглянувши всі назви пива та всі різновиди пива зробити вибір буде значно легше.

Пам’ятайте, всі виробники пива постійно працюють над удосконаленням своєї продукції, розширенням асортименту, та цікавими смаками, яких немає в лінійках інших виробників.