"Eichbaum" HefeWeizen, in can unfiltered rating

Best review: serg9 - 11, Apr 2019

На диво з найкращих пив які я пробував!

9.0
(оцінило 3) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.

Options bottles:

Колір

Темно жовтий, створює враження щільного і густого пива.
serg9

Аромат

Гарне поєднання чималої кількості запахів, відчуваються хлібні і цитрусові ноти, також помітний запах гвоздики і навіть банана.
serg9

Цікаві факти

"Eichbaum" HefeWeizen - світле пшеничне нефільтроване пиво верхового бродіння зі злегка гострим смаком і чудово освіжаючим фінішем. Пиво вариться у відповідності з німецьким Законом про чистоту пивоваріння з хмелю, чистої води, пшеничного і ячмінного солоду. Світлий пшеничний ель "Ейхбаум" був нагороджений золотою медаллю на престижному національному конкурсі DLG.
serg9

Цікаві факти про німецьке пиво

Звідки ж пиво? Звичайно з Німеччини. В Німеччині відкрито близько 1350 пивоварень, з них 700 маленьких пивоваренок, які можуть виробляти до 200 тисяч літрів на рік. А це, на хвилиночку, близно 5000 сортів пива. Цифри просто вражають. Це пиво різне за смаком, але обов'язково воно повинно бути єдиним за своїм змістом. Все так тому, що в Німеччині діє Reinheitsgebot це єдиний стандарт, який був розроблений для виробників пива. Прийнятий Reinheitsgebot був рівно 500 років тому, в баварському Інгольштадті. Отже, суворий закон наказує, що в справжньому німецькому пиві має право бути лише: вода, ячмінний солод, хміль і дріжджі, більше нічого, але, звичайно ж, бувають винятки.
Приватна пивоварна компанія "Eichbaum" знаходиться в Баден-Вюртенберзі. Заснована вона була бургомістром Мангейма Жаном дю Шеном. До речі, Eichbaum в перекладі означає «Дуб».
Часто пиво HefeWeizen подається з лимоном, традицію прищепили американці. Напій має яскравий пшеничний смак і післясмак дріжджів.
Цікавий той факт, що в самому Мангеймі пінний напій дуже часто з любов'ю називають трупною водою. Сама пивоварня розташована поруч з діючим кладовищем. Більш того, вода для варіння цього пива відкачується з землі. Це не впливає на якість води, оскільки вона захищена водостійкою глиною від забруднення.

Alex
User avatar
serg9
На диво з найкращих пив які я пробував!


To leave your review for beer please register or log in!

User avatar
serg9
Сільпо
Country Україна, city Львів, st. Широка, 87, Львівська область, 79052
User avatar
serg9
Вам (Сільпо)
Country Україна, city Львів, st. Івана Виговського, 100, Львівська область, 79000

To leave your review for beer please register or log in!

To leave your review for beer please register or log in!