Kronenbourg 1664 blanc rating

Best review: Володимир - 10, Mar 2019

Мабуть одне із кращих пив на прилавках в магазині. Більше подобається бочкове в пабі, смак більші виражений

8.6
(оцінило 5) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.

Options bottles:

Унікальність Kronenbourg 1664 Blanc, крізь час

Kronenbourg 1664 Blanc – пшеничне світле пиво, преміального класу. Цей напій можна назвати справжнім французьким нефільтрованим елем. Рецепт, за яким виготовляють це пиво, використовувався ще в XIII столітті. На сьогодні, для створення сучасного Kronenbourg 1664 Blanc, використовуються новітні технології, але традиційна рецептура залишається незмінною. 

В наш час, пиво преміум-класу Кроненбург 1664 – це символ французького стилю життя. З моменту створення марка символізує вишуканість і першість в кожній деталі. Це передається через витончений смак напою, створеного за неперевершеним рецептом.

Пиво варять виключно з якісних складників та попередньо очищеної води. До складу напою входять: світлий ячмінний солод, пшениця, карамель, апельсинова цедра, коріандр. Вишуканого аромату цьому пиву надає додавання одного з найкращих сортів елазького хмелю Strisselspalt. Для того, щоб відчути освіжаючий та приємний смак напою, його рекомендовано вживати в охолодженому вигляді, приблизно до трьох градусів за Цельсієм.

Kronenbourg 1664 Blanc одне з небагатьох напоїв у світі, названих на честь конкретної дати. Насправді його було створено у 1952 році. При виготовленні напою, творці прагнули створити найкраще пиво, яке можна тільки уявити. Ретельно підібравши складники для свого творіння, вони зробили неповторний напій з унікальною цитрусовою ноткою. І в наш час, елазьке пиво стало преміальним лагером у Франції, який уже встиг сподобатись великій кількості споживачів, більше ніж в 70 країнах світу. 

Незважаючи на те, що в Україні пиво цієї марки з'явилось навесні 2015, напій за такий короткий час встиг завоювати визнання сучасного українського споживача. Зараз попит на цей бренд невпинно зростає, на нього припадає майже третина внутрішнього споживання солодових напоїв в країні. Kronenbourg 1664 Blanc вражає м'яким смаком, цитрусовою ноткою та ароматом спецій. Завдяки незмінній рецептурі напротязі довгого часу, пиво виготовляються в оригінальному виконанні, з характерним пряно-фруктовим післясмаком.

Коли двом експертам доручили створення Kronenbourg 1664 Blanc, вони почали виводити свою рецептуру. Єдиною обов'язковою умовою було наповнити пиво родзинкою, щоб воно набуло особливого присмаку. Творцям вдалось створити французьке біле пиво, яке не було схоже на інші солодові напої. Пиво, яке гідне назви «Kronenbourg 1664 Blanc». Марка змогла зберегти, та пронести крізь час дух тієї незабуваємої епохи.

Це пиво має не тільки унікальний смак, але й оригінальний дизайн пляшки. Напій є у продажу в пляшках кольору блакитного кобальту. На них оригінально виділяється рельєфне тиснення «1664». Гармонічно доповнює імідж бренду форма пляшки, вона нагадує Ейфелеву вежу – один із найвідоміших символів своєї країни. Об'єм кожної скляної тари складає 0,46 л, вміст алкоголю в напою – 4,8, а щільність – 11%. Також напій представленний у матових банках, об'ємом в 0,5, і 0,33 л, сповнених французьким шармом.

Першу пивоварню Кроненбург у Франції, 1664 року заснував Жарем Оттом. Будівля стала штаб-квартирою компанії, вона знаходиться в Страсбурзі. Для самого виробництва, більш ніж сорок років тому було побудовано сучасний комплекс в передмісті, в Оберне. Це виробництво найбільше в країні, і входить в список наймасштабніших в Європі. Завод займає сімдесят гектарів, потужність виробництва складає 7,5 мільйонів гектолітрів.

Kronenbourg у 1994 році, стала першою пивоварнею у Франції, яка була сертифікована по ISO 9002. А в 1998 році вона першою у світі отримала сертифікат ISO 14001. У пивоварні є свій Центр досліджень і нових розробок. Нині виробництво Кроненбург  це дочірня компанія Карлсберг Груп. Вісім років тому, датська група поставила рекорд з продажу солодового, було реалізовано понад 120 мільйонів гектолітрів пива Kronenbourg. Сума проданих напоїв Кроненбург склала майже 9 мільярдів євро.

В Україні біле пшеничне пиво Kronenbourg 1664 Blanc виготовляється за ліцензією компанії Карлсберг. Витончені скляні пляшки з'явились першими, після них у продаж запустили матові банки, які набули великої популярності у Європі. Українські виробники залишили оформлення у кольорах французького прапора. Вони нагадують про походження бренду, та його безпосередній зв'язок із традиціями країни Ейфелевої вежі.


Vixy
User avatar
serg9

Хороше пиво але при потрібних умовах. Обов'язково має бути холодне та свіже. Інакше може здатись досить поганим. Сам собою сак досить насичений та легкий. Не одразу зрозумів що воно цитрусовими віддає, зазвичай з такими присмаками не найкраще пиво але тут виробники постарались і зробили його ледь помітним. Цінова категорія від 20 до 40 грн зазвичай. Найдешевше і свіже бачив мережі магазинів АТБ.User avatar
Володимир
Мабуть одне із кращих пив на прилавках в магазині. Більше подобається бочкове в пабі, смак більші виражений


To leave your review for beer please register or log in!

To leave your review for beer please register or log in!

To leave your review for beer please register or log in!