Pabst Blue Ribbon Light rating

Best review: serg9 - 09, Mar 2019

На диво непогане пиво на рівні з Bud та Stella Artois. Приємно п'ється і допивається.

8.5
(оцінило 4) твоя оцінка not yet rated

Please log in to rate.

Options bottles:

Інформація про виробника Pabst Blue Ribbon

Pabst Brewing Company - одна з найстаріших пивоварних компаній США. Вона була заснована в 1844 році німецьким іммігрантом Якобом Бестом і спочатку розташовувалася в Мілуокі (штат Вісконсін). Якоб керував сімейним бізнесом разом з синами Філіпом, Чарльзом, Лоренцо і Якобом-молодшим. У 1860 році Філіп став повноправним власником пивоварні, яка в той час називалася The Empire Brewery. Через три роки зять Філіпа, чоловік його дочки Марії, капітан пароплава Фредерік Пабст викупив 50% підприємства і став його віце-президентом. У 1866 році друга дочка Беста, Лізетт, вийшла заміж за Еміля Шандайна. Тесть передав йому половину акцій компанії. Після смерті Еміля в 1894 році Лізетт взяла на себе його обов'язки в управлінні. У той період Phillip Best Brewing Co., як стала називатися пивоварня, була вже найбільшим американським виробником пива. Її флагманським продуктом був лагер Best Select, що з'явився у продажу в 1875 році. У 1893 компанія вперше в історії США подолала бар'єр 1 млн проданих барелів пінного напою.

Більшу частину ХХ століття Пивоварної компанією Пабст керував Харріс Перлштайн, якого в 1932 році призначив президентом Фредерік Пабст. Він прийшов в пивоварню після її злиття з Premier Malt Products Co. Перлштайн зробив ставку на нові технології і дослідження. Під його керівництвом Pabst Brewing Company у співпраці з American Can Company випустила перші пивні банки, а також інвестувала великі суми в рекламні кампанії. Перлштайн керував підприємством аж до виходу на пенсію в 1979 році. Саме тоді продажу пива Пабст досягли свого максимуму в майже 2,5 млн літрів, після чого почали повільно спадати.

У 1985 році компанію придбав Пол Калмановіц, який зробив її частиною свого холдингу. Після смерті Калмановіца в 1987 році пивоварня стала невіддільною частиною його благодійного фонду. У 1996 році виробництво пива Pabst було перенесено на потужності Stroh Brewery Company, після чого кілька разів пивоварня змінювала контрактних виробників. У 2005 році фонд був змушений виставити Пабст на продаж. Після довгих пошуків покупця в 2010 році бізнесмен Дін Метропулос придбав компанію і переніс її штаб-квартиру в Лос-Анджелес. Через чотири роки пивоварня перейшла у володіння Юджина Кашпера, який поставив за мету повернути її виробничі потужності в Мілуокі. Повернення Pabst Brewing Company на історичну батьківщину і урочисте відкриття пивоварні на місці старого заводу відбулося навесні 2017 року.

serg9

Загальна інформація про смакові якості та основні характеристики

Колір

Колір пива - сонячно-золотистий, чистий.

Аромат

В ароматі пива переважають легкі зернові відтінки солоду, підкреслені нотками цитрусових.

Смак

Освіжаючий і легкий смак пива демонструє тони зернових та солоду, збалансовані натяком на цитрусові.

Добре поєднується з

Пиво універсально поєднується з більшістю закусок, його можна подати до м'яса, картоплі фрі, смажених курячих ніжок і барбекю.

serg9
User avatar
Роксолана
Схоже на Bud, але чимось навіть краще.


User avatar
serg9
На диво непогане пиво на рівні з Bud та Stella Artois. Приємно п'ється і допивається.


To leave your review for beer please register or log in!

To leave your review for beer please register or log in!

To leave your review for beer please register or log in!